• kuchyně next125

  kuchyně next125

  Přejít na novinky

 • kuchyně Nolte

  kuchyně Nolte

  Přejít na novinky

 • kuchyně Schüller

  kuchyně Schüller

  Přejít na novinky

 • digestoře bora

  digestoře bora

  Přejít na novinky


 • KUCHYNĚ NEXT125
  KUCHYNĚ NEXT125
 • KUCHYNĚ NOLTE
  KUCHYNĚ NOLTE
 • KUCHYNĚ SCHÜLLER
  KUCHYNĚ SCHÜLLER
 • DIGESTOŘE BORA
  DIGESTOŘE BORA
Akční lednová nabídka s bonusem 25%

Akční lednová nabídka s bonusem 25%

Využijte včas atraktivní bonus 25%, na kompletní sortiment našich kuchyní.  Zvýhodněná nabídka platí do 31.1.2021 Montáž si můžete naplánovat v průběhu roku 2021. Nabídka je v platnosti při současném zakoupení kuchyně a minimálně 4 ks spotřebičů. 

Máme stále otevřeno - pracujeme online!

Máme stále otevřeno - pracujeme online!

Vážení zákazníci I když nám v současné době není dovoleno otevírat dveře, jsme tu stále pro Vás. Provoz studia se nezastavil, pokračuje stále dál, stejně jako výroba špičkových kuchyní u našich zahraniční dodavatelů z Německa To se rovněž týká plánování, dodávky a instalace Vaší kuchyně nebo interiéru....    

NEXT 125 - KUCHYNĚ | NOVINKY 2021

NEXT 125 - KUCHYNĚ | NOVINKY 2021

Německá firma NEXT 125 uvede na trh novinky jako inovativní vysoce odolné povrchy dveří z materiálu FENIX a matného skla. Nové trendové dýhované povrchy, dále fy NEXT 125 přichází s novou generaci systémy výsuvů a hybné techniky i doplňků. Buďte v obraze světového dění na poli interiéru a přijďte se k nám inspirovat. 

SCHÜLLER - KUCHYNĚ | NOVINKY 2021

SCHÜLLER - KUCHYNĚ | NOVINKY 2021

Německá firma Schüller pro rok 2021 připravila krom materiálových novinek také řadu zásadních technických inovací. Nejnovější hybná technika OPTIMUS exkluzivně vyvinutá fy BLUM pro tohoto výrobce s širokým sortimentem designově sladěné vnitřní výbavy je největší inovací tohoto druhu za posledních několik let. Inovace doplňuje možnost použití nových XXL výšek korpusů skříní pro maximální využití úložného prostoru kuchyně, které Vám přinesou nejen užitek z větší velikosti celé kuchyně, ale také elegantní a moderní vzhled nábytku.     

BORA X PURE | NEJÚSPĚŠNĚJŚÍ MODEL RODINY BORA

BORA X PURE | NEJÚSPĚŠNĚJŚÍ MODEL RODINY BORA

Německá firma BORA navázala na velmi úspěšnou řadu odsavačů PURE  a doplnila ji o model X PURE s celoplošnou indukcí a možností odtahu ven i recirkulace. Přijďte se přesvědčit jak vypadá konec standartních odsavačů v Čechách. Přijďte si vyzkoušet jak to funguje, všechny modely Bora jsou u nás na studiu připraveny k vyzkoušení. 

Realizace bytu | Uherské Hradiště

Realizace bytu | Uherské Hradiště

Nákup novostavby bytu se záměrem realizace cílového bydlení může být vhodným řešením pro aktivní rodinu, která si chce dopřát podobný komfort bydlení jako v rodinném domě, ale s menšími nároky na čas spojený s jeho pravidelnou údržbou. 

KUCHYŇ S CEMENTOVÝM POVRCHEM ODOLNÁ A TRENDY

KUCHYŇ S CEMENTOVÝM POVRCHEM ODOLNÁ A TRENDY

Kvalitní kuchyň by měla být z odolných a designově stálých materiálů. Jednou z těchto novinek je řada kuchyní NOLTE PORTLAND s povrchem z cementové stěrky. Tento typ materiálu je nejen originální, ale také odolný a velmi praktický. Tuto žhavou novinku nyní najdete v expozici našeho studia přijďte se přesvědčit o jejích kvalitách. 

NOVĚ INDUKCE A DŘEZ V ROVINĚ S LAMINÁTOVOU PRACOVNÍ DESKOU

NOVĚ INDUKCE A DŘEZ V ROVINĚ S LAMINÁTOVOU PRACOVNÍ DESKOU

Již nemusíte utrácet za kamennou či keramickou pracovní desku, abyste si mohli dopřát  praktické detaily jako je uložení dřezu a varné desky do roviny. Převratnou novinkou v sortimentu fy NOLTE Küchen je od letošního roku možnost uložení dřezu a varné desky do roviny a to již při použití základního materiálu pracovní desky v provedení vysokotlakého laminátu.      

Výprodej kuchyní z expozice slevy až - 65%

Výprodej kuchyní z expozice slevy až - 65%

Stále přicházejí novinky v našem sortimentu. Proto pro ně  připravujeme místo a Vy tak máte jedinečnou možnost využít atraktivní slevu až 65% na vybrané expoziční kuchyně fy NEXT 125 a Schüller.

Indukce vestavná Siemens EX 677LYV1E

umožňuje flexibilní rozšíření varné plochy a použití nádobí s průměrem až 30 cm Funkce powerMove Plus umožňuje intuitivní ovládání stupňů výkonu na varné desce pouhým pohybem nádoby dual lightSlider umožňuje snadné a intuitivní ovládání varné desky Home Connect: informace a možnost vzdáleného připojení a nastavení vaší varné desky - bez ohledu kde právě jste - pomocí aplikace Home Connect. cookConnect system: umožní velmi pohodlné nastavení a regulaci odsavače par přímo z varné desky (s vhodným odsavačem par). fazetový design, 4 indukční varné zóny ,2x flexZone s rozšířením,flexMotion - automatický přenos nastavení, flexInduction Plus, powerMove Plus, funkce reStart, funkce quickStart, timer, minutka, timer Doba vaření funkce udržování tepla, 17 stupňů výkonu,vzdálené nastavení a ovládání cookConnect system (s hodícím se odsavačem par) rozpoznání velikosti hrnce, funkce powerManagement - nastavení max.příkonu desky, bezpečnostní vypínání, dětská pojistka funkce zablokování desky na 20 sekund - např.pro čištění, 2-stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu, hlavní vypínač, ukazatel spotřeby energie, powerBoost funkce pro všechny indukční varné zóny,panBoost: powerBoost pro pánve rozměry pro vestavbu: 560 mmx490 mm

DPF ke stažení technické info 

 2 roky |  níže uvedené ceny jsou uvedeny včetně DPH 15% 

katalogová cena 28 990,- Kč
outlet cena  15 990,- Kč

mám zájem o více informací