NEXT125 _ vybavení

vybavení

next125 vybavení 

next125 nabízí širokou škálu vysoce kvalitních řešení pro ukládání. Díky moderním technologiím a inovativním řešením, které jsou připraveny na požadavky každodenního života - například samouzavírací plně výsuvné zásuvky s velmi tichým a hladkým provozem a "Le Mans" karusely s automatickými systémy otevírání.

více informací


Primus

next125 Primus

"Next125 Primus" se vyznačuje svými dokonale řemeslně zpracovanými vložkami v přirozeném jemného dubu. Optimalizovaný úložný prostor se smyslem pro estetiku: "Primus" pro dokonalost v každém detailu.

více informací


Flex-Box

next125 Flex-Box

Praktické Flex-boxy z pravého dřeva vypadají dobře a poskytnou vám komfort uklizené skříně. Jsou přesně přizpůsobeny rozměrům skříní next125, mimořádně univerzální a flexibilní. Jsou stohovatelné a usnadní vám třídění a seskupování.

více informací


technics

next125 technics

Pro next125 byla vyvinuta celá řada technických novinek, které se svým tvarem hodí do každého designu kuchyně. Stejně důležitá je i moderní technologie osvětlení.

více informací


pracovní desky

next125 pracovní desky

Pro silné nároky a osobitý vzhled - to jsou pracovní desky next125 pro vaši kuchyni. Z ověřených robustních laminátů, nebo z kompozitních materiálů.

více informací