• kuchyně next125

  kuchyně next125

  Přejít na novinky

 • kuchyně Nolte

  kuchyně Nolte

  Přejít na novinky

 • kuchyně Schüller

  kuchyně Schüller

  Přejít na novinky

 • digestoře bora

  digestoře bora

  Přejít na novinky


 • KUCHYNĚ NEXT125
  KUCHYNĚ NEXT125
 • KUCHYNĚ NOLTE
  KUCHYNĚ NOLTE
 • KUCHYNĚ SCHÜLLER
  KUCHYNĚ SCHÜLLER
 • DIGESTOŘE BORA
  DIGESTOŘE BORA
2022 | Plánované kuchyně s bonusem 20%

2022 | Plánované kuchyně s bonusem 20%

Využijte atraktivní bonus 20% na plánovanou realizaci své kuchyně. Zvýhodněná nabídka platí na objednávky uzavřené v období  1.6 - 30.6.2022 s montáží do 30.11.2022. Nabídka je v platnosti při současném zakoupení kuchyně a minimálně 4 ks spotřebičů.   

BORA X PURE | NEJÚSPĚŠNĚJŚÍ MODEL RODINY BORA

BORA X PURE | NEJÚSPĚŠNĚJŚÍ MODEL RODINY BORA

Německá firma BORA navázala na velmi úspěšnou řadu odsavačů PURE  a doplnila ji o model X PURE s celoplošnou indukcí a možností odtahu ven i recirkulace. Přijďte se přesvědčit jak vypadá konec standartních odsavačů v Čechách. Přijďte si vyzkoušet jak to funguje, všechny modely Bora jsou u nás na studiu připraveny k vyzkoušení. 

SCHÜLLER | TECHNICKÁ MÍSTNOST

SCHÜLLER | TECHNICKÁ MÍSTNOST

Německá firma Schüller představuje ucelenou nabídku vybavení pro technickou místnost. Komplexní řešení nabízí nejen zázemí pro praní, sušení a třídění a žehlení prádla, ale také pro úklid, třídění odpadů a rozšířené možnosti skladování. 

Výprodej kuchyní z expozice slevy až - 65%

Výprodej kuchyní z expozice slevy až - 65%

Stále přicházejí novinky v našem sortimentu. Proto pro ně  připravujeme místo a Vy tak máte jedinečnou možnost využít atraktivní slevu až 65% na vybrané expoziční kuchyně fy NEXT 125 a Schüller.

NEXT 125 - KUCHYNĚ | NOVINKY

NEXT 125 - KUCHYNĚ | NOVINKY

Německá firma NEXT 125 uvede na trh novinky jako inovativní vysoce odolné povrchy dveří z materiálu FENIX a matného skla. Nové trendové dýhované povrchy, dále fy NEXT 125 přichází s novou generaci systémy výsuvů a hybné techniky i doplňků. Buďte v obraze světového dění na poli interiéru a přijďte se k nám inspirovat. 

SCHÜLLER - KUCHYNĚ | NOVINKY

SCHÜLLER - KUCHYNĚ | NOVINKY

Německá firma Schüller připravila krom materiálových novinek také řadu zásadních technických inovací. Nejnovější hybná technika OPTIMUS exkluzivně vyvinutá fy BLUM pro tohoto výrobce s širokým sortimentem designově sladěné vnitřní výbavy je největší inovací tohoto druhu za posledních několik let. Inovace doplňuje možnost použití nových XXL výšek korpusů skříní pro maximální využití úložného prostoru kuchyně, které Vám přinesou nejen užitek z větší velikosti celé kuchyně, ale také elegantní a moderní vzhled nábytku.     

Realizace bytu | Uherské Hradiště

Realizace bytu | Uherské Hradiště

Nákup novostavby bytu se záměrem realizace cílového bydlení může být vhodným řešením pro aktivní rodinu, která si chce dopřát podobný komfort bydlení jako v rodinném domě, ale s menšími nároky na čas spojený s jeho pravidelnou údržbou. 

KUCHYŇ S CEMENTOVÝM POVRCHEM ODOLNÁ A TRENDY

KUCHYŇ S CEMENTOVÝM POVRCHEM ODOLNÁ A TRENDY

Kvalitní kuchyň by měla být z odolných a designově stálých materiálů. Jednou z těchto novinek je řada kuchyní NOLTE PORTLAND s povrchem z cementové stěrky. Tento typ materiálu je nejen originální, ale také odolný a velmi praktický. Tuto žhavou novinku nyní najdete v expozici našeho studia přijďte se přesvědčit o jejích kvalitách. 

NOVĚ INDUKCE A DŘEZ V ROVINĚ S LAMINÁTOVOU PRACOVNÍ DESKOU

NOVĚ INDUKCE A DŘEZ V ROVINĚ S LAMINÁTOVOU PRACOVNÍ DESKOU

Již nemusíte utrácet za kamennou či keramickou pracovní desku, abyste si mohli dopřát  praktické detaily jako je uložení dřezu a varné desky do roviny. Převratnou novinkou v sortimentu fy NOLTE Küchen je od letošního roku možnost uložení dřezu a varné desky do roviny a to již při použití základního materiálu pracovní desky v provedení vysokotlakého laminátu.      

Design a selekce materiálu

Kolekce Minár interiér představuje koncept značkového a zakázkového nábytku, pečlivou selekcí materiálů vytváříme harmonii s navrženým interiérem. Pro vaši inspiraci, jsme pro Vás připravili portfolio s kombinacemi vzorků nábytku, navazujících na výběr podlahy, potahů sedacího nábytku a dalších bytových doplňků. Přehledný sortiment Vám umožní rychlou cestu při volbě designu a materiálu nábytku. Na základě navržené dispozice si snadno vyberete požadovaný rozměr jednotlivého nábytku, následně vše začleníme do vizualizace studie interiéru. V tomto procesu Vám pomůžeme optimalizovat vhodným výběrem materiálu i celkovou pořizovací cenu. Studie bude ověřena kompletní cenovou nabídkou, tak aby odpovídala vašemu očekávání a předpokládanému rozpočtu investice do nového interiéru.

Realizační projekt

Zahrnuje soubor prací spojených s realizačními výkresy ve 2D pro jednotlivé řemesla a profese. Takto zpracovaná dokumentace bude sloužit nejen k procesu realizace, ale především pro výběr dodavatelů jednotlivých profesí, kde Vám na základě této dokumentace firmy předloží závazné cenové nabídky. Realizační výkresy budou rovněž nedílnou součástí smluv s těmito budoucími dodavateli služeb.Výkresy zahrnují stavební úpravy, dispoziční řešení, návrh osvětlení a řešení pohledů. Termín dodání realizačního projektu je 30 dní po odsouhlasené studii interiéru.

Výstavba a realizace interiéru

K vašemu projektu Vám zajistíme celkovou realizaci. Nemusíte si složitě hledat další firmu nebo kvalitního řemeslníka, stačí svěřit celou realizaci nového interiéru společnosti Minár interiér. Menší rozsahy stavebních zásahů Vám zajistíme v součinnosti s dodávkou interiéru.