• kuchyně next125

  kuchyně next125

  Přejít na novinky

 • digestoře bora

  digestoře bora

  Přejít na novinky

 • kuchyně Nolte

  kuchyně Nolte

  Přejít na novinky

 • kuchyně Schüller

  kuchyně Schüller

  Přejít na novinky


 • kuchyně next 125
  kuchyně next 125
 • návrh interiéru
  návrh interiéru
 • Nábytek
  Nábytek
 • kuchyně Schüller
  kuchyně Schüller
NEXT 125 - KUCHYNĚ | NOVINKY 2020

NEXT 125 - KUCHYNĚ | NOVINKY 2020

Navzdory všem letošním událostem, které znemožnili oficiální představení novinek 2020 německé značky NEXT 125 na světovém veletrhu kuchyní v Miláně  byly novinky, inovace i trendy představeny on-line. Chystáme pro Vás novou expozici a za nedlouho se s nimi budete moci seznámit také u nás na studiu....   

SCHÜLLER - KUCHYNĚ | NOVINKY 2020

SCHÜLLER - KUCHYNĚ | NOVINKY 2020

Německá firma Schüller pro rok 2020 připravila krom materiálových novinek také řadu zásadních technických inovací. Nejnovější hybná technika OPTIMUS exkluzivně vyvinutá fy BLUM pro tohoto výrobce s širokým sortimentem designově sladěné vnitřní výbavy je největší inovací tohoto druhu za posledních několik let. Inovace doplňuje možnost použití nových XXL výšek korpusů skříní pro maximální využití úložného prostoru kuchyně, které Vám přinesou nejen užitek z větší velikosti celé kuchyně, ale také elegantní a moderní vzhled nábytku.     

KUCHYNĚ NOLTE -25%| BEZPEČNÁ JARNÍ NABÍDKA

KUCHYNĚ NOLTE -25%| BEZPEČNÁ JARNÍ NABÍDKA

Využijte včas atraktivní nabídku předního německého výrobce Nolte, kompletní kolekce kuchyní nyní se slevou 25%, exkluzivní materiály prémiová německá kvalita s pětiletou zárukou.Akce je v platnosti na objednávky uskutečněné v období 1.4.- 30.6.2020 

BORA X PURE | NOVINKA 2020

BORA X PURE | NOVINKA 2020

Na úvod roku 2020 německá firma BORA navázala na velmi úspěšnou loni představenou řadu odsavačů PURE  a doplnila ji o model X PURE s celoplošnou indukcí s možností odtahu ven i recirkulace. Přijďte se přesvědčit jak vypadá konec standartních odsavačů v Čechách.   

ZNOVU OTVÍRÁME v pondělí 27.4.2020 !

ZNOVU OTVÍRÁME v pondělí 27.4.2020 !

Vážení zákazníci od pondělí 27.4.2020 můžeme z nařízení vlády opět otevřít naše kuchyňské studio pro veřejnost. Váš pobyt Vám zpříjemníme možností dezinfekce rukou a zvýšenou péčí o Vaše bezpečí v podobě pravidelné dezinfekce celého prostoru a filtrací vzduchu spojenou s ionizací.  

KUCHYŇ S CEMENTOVÝM POVRCHEM ODOLNÁ A TRENDY

KUCHYŇ S CEMENTOVÝM POVRCHEM ODOLNÁ A TRENDY

Kvalitní kuchyň by měla být z odolných a designově stálých materiálů. Jednou z těchto novinek je řada kuchyní NOLTE PORTLAND s povrchem z cementové stěrky. Tento typ materiálu je nejen originální, ale také odolný a velmi praktický. Tuto žhavou novinku nyní najdete v expozici našeho studia přijďte se přesvědčit o jejích kvalitách. 

NOVĚ INDUKCE A DŘEZ V ROVINĚ S LAMINÁTOVOU PRACOVNÍ DESKOU

NOVĚ INDUKCE A DŘEZ V ROVINĚ S LAMINÁTOVOU PRACOVNÍ DESKOU

Již nemusíte utrácet za kamennou či keramickou pracovní desku, abyste si mohli dopřát  praktické detaily jako je uložení dřezu a varné desky do roviny. Převratnou novinkou v sortimentu fy NOLTE Küchen je od letošního roku možnost uložení dřezu a varné desky do roviny a to již při použití základního materiálu pracovní desky v provedení vysokotlakého laminátu.      

Jarní výprodej kuchyní z expozice slevy až - 65%

Jarní výprodej kuchyní z expozice slevy až - 65%

Je tu jaro a s ním přichází také novinky v našem sortimentu. Proto pro ně  připravujeme místo a Vy tak máte jedinečnou možnost využít atraktivní slevu až 65% na vybrané expoziční kuchyně fy NEXT 125 a Schüller.

Realizace bytu | Uherské Hradiště

Realizace bytu | Uherské Hradiště

Nákup novostavby bytu se záměrem realizace cílového bydlení může být vhodným řešením pro aktivní rodinu, která si chce dopřát podobný komfort bydlení jako v rodinném domě, ale s menšími nároky na čas spojený s jeho pravidelnou údržbou. 

Design a selekce materiálu

Kolekce Minár interiér představuje koncept značkového a zakázkového nábytku, pečlivou selekcí materiálů vytváříme harmonii s navrženým interiérem. Pro vaši inspiraci, jsme pro Vás připravili portfolio s kombinacemi vzorků nábytku, navazujících na výběr podlahy, potahů sedacího nábytku a dalších bytových doplňků. Přehledný sortiment Vám umožní rychlou cestu při volbě designu a materiálu nábytku. Na základě navržené dispozice si snadno vyberete požadovaný rozměr jednotlivého nábytku, následně vše začleníme do vizualizace studie interiéru. V tomto procesu Vám pomůžeme optimalizovat vhodným výběrem materiálu i celkovou pořizovací cenu. Studie bude ověřena kompletní cenovou nabídkou, tak aby odpovídala vašemu očekávání a předpokládanému rozpočtu investice do nového interiéru.

Realizační projekt

Zahrnuje soubor prací spojených s realizačními výkresy ve 2D pro jednotlivé řemesla a profese. Takto zpracovaná dokumentace bude sloužit nejen k procesu realizace, ale především pro výběr dodavatelů jednotlivých profesí, kde Vám na základě této dokumentace firmy předloží závazné cenové nabídky. Realizační výkresy budou rovněž nedílnou součástí smluv s těmito budoucími dodavateli služeb.Výkresy zahrnují stavební úpravy, dispoziční řešení, návrh osvětlení a řešení pohledů. Termín dodání realizačního projektu je 30 dní po odsouhlasené studii interiéru.

Výstavba a realizace interiéru

K vašemu projektu Vám zajistíme celkovou realizaci. Nemusíte si složitě hledat další firmu nebo kvalitního řemeslníka, stačí svěřit celou realizaci nového interiéru společnosti Minár interiér. Menší rozsahy stavebních zásahů Vám zajistíme v součinnosti s dodávkou interiéru.