Skip to main content

Návrhy a realizace interiérů

Návrhy designérských projektů

Co je interiérový design?

Interiérový design je umělecký proces, při kterém dokážeme vytvořit a uspořádat každý vnitřní prostor, který vám dokáže splnit všechny funkční potřeby a estetické preference. Naše tvůrčí práce spojuje různé prvky designu, architektury a estetiky přesně tak, aby vytvořila prostor, který je vizuálně atraktivní, ergonomicky efektivní a plně funkční.

Naše společnost Minár interiér s.r.o. je lídrem v oblasti interiérového designu, specializujeme na tvorbu a realizaci designerských projektů pro různé typy prostorů, jako jsou byty či kuchyně. S dlouholetou zkušeností 28 let a vášní pro kreativní design a detailní provedení, se můžete spolehnout na jedinečné a inovativní řešení.

S naším interiérovým designem můžete očekávat nejen vizuálně ohromující výsledky, ale také úžasný prostor, který vždy bude přizpůsobený vašim individuálním potřebám a vytvoří jedinečnou atmosféru. Všechny místnosti budou krásné, funkční a přizpůsobené vašemu životnímu stylu.

Návrh kuchyně

Jak si naplánovat kuchyň?

Naplánovat kuchyň, která je nejen krásná, ale také plně funkční, může být vzrušujícím, ale i náročným úkolem. V Minár interiér vám nabízíme nejen profesionální pomoc při navrhování kuchyně na míru, ale staneme se vaším průvodcem od plánování až po montáž a připojení spotřebičů. Poradíme Vám, jak naplánovat kuchyňské linky, kde mít jídelní stůl, vestavné skříně, varnou desku a navíc všechny vizualizace uvidíte v projekci 3D plánovače kuchyní. Získáte tak představu o tvaru a uspořádání kuchyně. Dále vám dáme veškeré tipy o měření kuchyní, jak plánovat s našimi designéry, informujeme vás také o procesu dopravy a montáže.

Minár Zlín je rodinná firma s tradicí 28 let. K výběru vám nabízíme realizace kuchyně německé kvality značky Schüller, Next125Nolte a Bora. Preferujeme vysokou kvalitu, design moderní kuchyně, rustikální kuchyně, kuchyně v severském duchu, včetně všeho nábytku a vybavení, např. jako je námi nabízená indukční deska, varná deska, digestoř bez odtahu a další.

Návrh interiéru

Jak navrhnout interiér bytu?

Jsme specialisté na vytváření a realizaci krásných interiérů, kde každý detail má své místo. Rozumíme tomu, že funkčnost interiéru musí odrážet jedinečné potřeby každé domácnosti. Kromě toho, že klademe důraz na funkčnost, se také zaměřujeme na moderní bytový design a využíváme pouze prvotřídní designový nábytek a vybavení. Naše zkušenosti zahrnují specializaci na komplexní rekonstrukce starších rodinný domů a studie interiérů novostaveb rodinných domů.

Při naší práci využíváme nejnovější technologie, abychom vždy dosáhli dokonalého výsledku. Naším cílem je poskytnout vám precizně zpracovaná interiérová díla a nábytek na míru, na které se můžete těšit, ať už se bude jednat o konferenční stolky, komody, šatní skříně nebo sedací soupravy. Pro nás není návrh interiéru jenom slovo, je to výzva k vytvoření mistrovských děl. Vždy nasadíme veškeré své úsilí, abychom zajistili vaši maximální spokojenost. Navrhování interiérů je naší vášní. Postaráme se o vás od A do Z. S námi můžete počítat s projektováním, návrhy interiéru a realizací.

Interiérový design není jen o kráse, je to investice do vašeho pohodlí a pohody. Umožněte nám vytvořit pro vás to nejlepší.

Showroom moderních kuchyní a interiérů

Realizace interiérů na klíč

Věříme, že váš domov by měl být odrazem vaší osobnosti a stylu. Naše práce spočívá v tom, že vám pomáháme tento koncept realizovat. Každý projekt je pro nás jedinečný a každý klient je naší prioritou

Realizace interiérů na klíč je komplexní proces, jež nabízí mnoho výhod. Můžete očekávat špičkovou spolupráci s profesionálním týmem, který je oddán tomu, aby vytvořil prostor, který plně splňuje klientovy představy a požadavky. Realizace interiéru na klíč je investicí do pohodlí a životního stylu pro každého, kdo má zájem o moderno, kvalitu a luxusní kuchyň a luxusní interiér. Náš profesionální tým designérů a architektů při vytváření návrhu interiéru kombinuje harmonii barev, materiálů, osvětlení a nábytku, aby vytvořili prostor, který je nejen krásný, ale také plně funkční a přizpůsobený potřebám klienta. Navrhujeme a realizujeme německé kuchyně Schüller, Nolte, Next125, odsavače Bora a kompletní interiéry na míru.

Pokud se chcete inspirovat, navštivte náš showroom ve Zlíně, kde vám představíme základní kámen naší práce - moderní kuchyně, interiérový design, outlet nábytku, dekorace a mnoho dalšího.

3D návrh interiéru

Jak realizujeme interiéry a kuchyně na míru

V Minár interiér jsme oddáni tomu, abychom pomohli našim klientům vytvořit interiéry a kuchyně na míru, které splňují jejich jedinečné představy a potřeby. Naše řešení začíná konzultací s klientem a končí dokonalým realizovaným projektem. Jedním z klíčových prvků naší práce je využití 3D návrhu interiéru, který nám umožňuje dosáhnout vysoké přesnosti a vizualizace ještě před tím, než začneme se samotnou realizací. Náš závazek ke kvalitě a dokonalosti je zřetelný ve všem, co děláme, protože pracuje s precizností a pečlivostí.

Jak to děláme:

  1. Konzultace a počáteční plánování: Každý projekt začíná konzultací s klientem, kde nasloucháme vaším potřebám, požadavkům a stylu. Na základě této konzultace vytvoříme základní náčrt projektu.
  2. 3D návrh interiéru: 3D vizualizace návrhu umožňuje maximální přesnost, možnost změn a zajišťuje, že konečný výsledek bude odpovídat vašim představám.
  3. Výběr materiálů a detailů: Po schválení 3D návrhu se zaměříme na výběr materiálů, barev a dalších detailů. Naši designéři vám pomohou vybrat ty nejvhodnější prvky, které ladí s celkovým stylem a funkčností.
  4. Realizace a stavba: Jakmile jsou všechny detaily důkladně promyšleny, začínáme s realizací projektu. Naši zkušení řemeslníci pracují s precizností a péčí o každý detail, aby byl výsledek dokonalý.
  5. Kontrola kvality: Po dokončení projektu provádíme důkladné kontroly, abychom zajistili, že vše splňuje naše vysoké standardy a vaše očekávání.

Výsledky naší práce jsou interiéry a kuchyně na míru, které nejen vypadají úchvatně, ale také plně odpovídají vašim potřebám a představám.

Ukázky naší práce

Inspirace z realizovaných projektů

Nemáme rádi obyčejnost. V naší práci vidíme umění a v každém interiéru či kuchyni spatřujeme příběh. V našich realizovaných projektech naleznete mnoho nápadů a návrhů, od minimalistické kuchyně po klasickou eleganci, které vám mohou pomoci definovat svůj vlastní jedinečný styl a vytvořit prostor, který vám bude přinášet radost a inspirace kuchyně a interiéru. Každý projekt je výsledkem pečlivého plánování, kreativity a preciznosti. 

Návrh interiéru je uměním vytvářet prostor, ve kterém se cítíte šťastní a naplnění. Náš tým je připraven proměnit váš prostor v místo, které bude plně vyhovovat vašim potřebám a představám.