Kuchyně

MINÁR INTERIÉR -  CENTRUM NĚMECKÝCH KUCHYNÍ :  NEXT125 | SCHÜLLER |  NOLTE 

S tradicí 20 let dodáváme na trh osvědčené německé značky, které patří k největším výrobcům kuchyní v Evropě. Tyto značky jsme pro naše zákazníky pečlivě vybrali s ohledem na poměr inovace vždy o krok před konkurencí, pověstnou německou kvalitu s životností 20 let, designovou originalitu a zároveň výbornou cenu se zárukou 5 let . Efektivitu nákupu kuchyně je možné zúročit také při nákupu spotřebičů a doplňků, které výrobci německých kuchyní vzhledem ke své pozici na trhu dokáží poskytnou našim zákazníkům za bezkonkurenční cenu. 

Kuchyňští specialisté s tradicí více než 60 let Vám mohou nabídnout nejen kvalitní kuchyňský nábytek, ale také celou řadu nových inovativních technologií a materiálů, které Vám pomohou kuchyň udržovat po celou dobu technické životnosti v perfektním stavu. Nové inovativní materiály dveří jako je bezpečnostní sklo, keramické dveře, či dveře z betonové stěrky jsou vysoce mechanicky odolné a praktické. Veškeré technologie a použité materiály jsou testovány pro použití v přísných technických i hygienických podmínkách s ohledem předpokládanou životnost a kontakt s potravinami. Certifikace nábytku odpovídá také nejvyšším standardům s ohledem na ekologickou udržitelnost. Celou technologii výroby uzavírá nejmodernější způsob montáže veškerých hybných prvků kuchyně, které probíhají bez doteku lidské ruky. Nábytek dodáváme výhradně ve smontovaném stavu včetně veškeré hybné techniky, což je zárukou dlouhé životnosti a funkce všech výsuvných a hybných systémů. Montáž na místě u zákazníka je tak maximálně přesná a také rychlá. 

V běžném úhlu pohledu význam a kvalita kuchyně není jen otázkou dokonalé vnitřní techniky a špičkových spotřebičů. Kuchyně je především centrem domova, které svým uspořádáním úzce navazuje na celý prostor bydlení.

next125

next125

SCHÜLLER

SCHÜLLER

NOLTE

NOLTE

BORA

BORA