Skip to main content

Jak realizujeme kuchyň na míru

1. kontaktujte nás

Zde nám zašlete své dotazy a požadavky. Sdělte nám prosím, kdy plánujete novou kuchyni a kde bude její realizace. Brzy Vás budeme telefonicky kontaktovat, abychom Vám poskytli bližší informace k našim produktům a rovněž dohodli termín nezávazné schůzky.

minar interier kontaktujte nas

2. nezávazná schůzka

První setkání probíhá v našem zlínském studiu, kde Vás nejlépe seznámíme se všemi detaily našich kuchyní. Vše si můžete reálně vyzkoušet, včetně aktivních spotřebičů Bora. Společně s Vámi vytvoříme již při první konzultaci skicu vaší budoucí kuchyně, abychom co nejlépe upřesnili vaše přání, možnosti a investiční záměr. Vaši nabídku a vizualizaci Vám zpracujeme do 5 pracovních dní. Prezentace návrhu probíhá výhradně na studiu při další schůzce. Zpracování a předání cenové nabídky je bezplatné.  

minar interier kontaktujte nas

3. prezentace nabídky

Na 2. schůzce bude pro Vás připravena prezentace základní nabídky, kde společně konzultujeme studii kuchyně ve 3D, včetně dispozičního řešení zahrnující rozmístění a výbavu kuch. nábytku nebo případných stavebních úprav místnosti kuchyně. Součástí prezentace bude i materiálové schéma, které bude navazovat na koncept vašeho interiéru. Klíčovým bodem schůzky bude předání cenové nabídky k navržené kuchyní nebo interiéru. Cenová nabídka je to co si odnášíte z jednání, tak abyste mohli učinit správné rozhodnutí pro vaši novou vysněnou kuchyň.

minar interier kontaktujte nas

4. objednávka

Jakmile budete s návrhem kuchyně a  nabídkou spokojeni, uzavřeme s vámi objednávku. Následně provedeme zaměření místa montáže a zašleme vaši zakázku do výrobního závodu v  Německu. Objednávka zahrnuje výrobní dokumentaci s detailní specifikaci všech artiklů. Dále projekt kuchyně pro stavební součinnost. I v tomto kroku Vám rádi pomůžeme: spolupracujeme se stavební firmou, která zajišťuje pro naše klienty spolehlivý servis.

minar interier kontaktujte nas

5. dodání a montáž

Naše kuchyně dodáváme do 12 týdnů od uzavření objednávky. (U kuchyní s kamennou deskou je termín dodání 16 týdnů) Montáž provádí pravidelně školení technici. Na všechny naše kuchyně je poskytnuta záruka 5 let. V každém kroku procesu dodávky kuchyně jsme tu pro Vás, abychom Vám poskytli kvalitní servis a péči.

minar interier kontaktujte nas

Kolik stojí kuchyně na míru