návrh a realizace interiéru na míru

návrh a realizace interiéru na míru Minár kuchyně Zlín

Vstupní konzultace

Pro úspěšného řešení návrhu interieru je základním článkem projektu vstupní konzultace, kde se seznámíme s vašim zadáním ale rovněž i s problémy stávající dispozice. Správný čas pro první kontakt a konzultaci je ve stádiu hrubé stavby. Je možné začít samozřejmě i později, ale zde již může být výsledný návrh projektu limitován rozvody elektřiny či vody.

Společně s Vámi vytvoříme již při první konzultaci skicu půdorysu dispozice, abychom ihned upřesnili možnosti a výhody řešení jednotlivých místností, v návaznosti na celkové uspořádání komunikačních zón v denní i klidové části interiéru. Touto analýzou Vám krátkém čase představíme optimální řešení zadání a předpokládaný časový a investiční rozsah projektu. Naše služby nejsou vázány kompletní realizací, rádi Vám poradíme s řešením i jednotlivých místností interiéru jako je kuchyně nebo obývací pokoj. Vstupní konzultace je bezplatná a nezávazná. 

Zaměření prostoru

Zaměřením vašeho prostoru upřesníme dimenze předloženého projektu a doplníme projekt technickými návaznosti objektu. Získáme konkrétnější představu o možnostech použití stávající elektroinstalace, vodoinstalace nebo vzduchotechniky budovy.

Studie interiéru

Realizačnímu projektu ve 2D předchází studie interiéru. První návrhy analyzují dispoziční řešení na základě informací zjištěných z projektové dokumentace zadavatele a přesného zaměření vašeho prostoru. Dispoziční řešení představuje půdorysný plán celkového plochy podlaží, který obsahuje rozmístění nábytku a další vybavení interiéru. Použitím vizualice ve 3D získáte lepší představu o konceptu budoucího designu vašeho domova. Odsouhlasená varianta vizualizace je finálním produktem procesu studie interiéru. Kvalitní studie Vám ušetří mnoho ztraceného času s případnými změnami ve fázi realizačního projektu.

Design a selekce materiálu

Kolekce Minár interiér představuje koncept značkového a zakázkového nábytku, pečlivou selekcí materiálů vytváříme harmonii s navrženým interiérem. Pro vaši inspiraci, jsme pro Vás připravili portfolio s kombinacemi vzorků nábytku, navazujících na výběr podlahy, potahů sedacího nábytku a dalších bytových doplňků. Přehledný sortiment Vám umožní rychlou cestu při volbě designu a materiálu nábytku. Na základě navržené dispozice si snadno vyberete požadovaný rozměr jednotlivého nábytku, následně vše začleníme do vizualizace studie interiéru. V tomto procesu Vám pomůžeme optimalizovat vhodným výběrem materiálu i celkovou pořizovací cenu. Studie bude ověřena kompletní cenovou nabídkou, tak aby odpovídala vašemu očekávání a předpokládanému rozpočtu investice do nového interiéru.

Realizační projekt

Zahrnuje soubor prací spojených s realizačními výkresy ve 2D pro jednotlivé řemesla a profese. Takto zpracovaná dokumentace bude sloužit nejen k procesu realizace, ale především pro výběr dodavatelů jednotlivých profesí, kde Vám na základě této dokumentace firmy předloží závazné cenové nabídky. Realizační výkresy budou rovněž nedílnou součástí smluv s těmito budoucími dodavateli služeb.Výkresy zahrnují stavební úpravy, dispoziční řešení, návrh osvětlení a řešení pohledů. Termín dodání realizačního projektu je 30 dní po odsouhlasené studii interiéru.

Výstavba a realizace interiéru

K vašemu projektu Vám zajistíme celkovou realizaci. Nemusíte si složitě hledat další firmu nebo kvalitního řemeslníka, stačí svěřit celou realizaci nového interiéru společnosti Minár interiér. Menší rozsahy stavebních zásahů Vám zajistíme v součinnosti s dodávkou interiéru.

Výčet služeb zahrnuje:

  • stavební práce
  • montáž sádrokartonových příček a podhledů
  • montáž a úpravy elektroinstalace
  • montáž osvětlení
  • instalace a zapojení vodovodního potrubí
  • malování a tapetování
  • podlahářské práce

Klient si případně stavební část zajišťuje samostatně a může využít služeb našeho projektového manažera jako stavební dozor. Úkolem stavebního dozoru je přesná kontrola dodržení rozměrů a instalací potřebných pro vestavný nábytek a technologie navrženého interiéru. U větších rozsahů rekonstrukcí nebo výstavby RD spolupracujeme se stavební firmou investora. Časový rozsah stavebních úprav je závislý na objemu prováděných prací. Montáž kuchyně a dalšího nábytku je záležitostí 2 až 14 dnů.