BORA BASIC

ZPĚT DO KOLEKCE _ NÁSLEDUJÍCÍ MODELzobrazit katalog BORA

 

 

nejnižší hluk

nejnižší hluk

Vždy velmi tichý - i při vysokých výkonech: Důvodem je optimální proudění vzduchu a použití extrémně tichého ventilátoru v základní části kuchyně. Při vaření a zábavě nedochází k žádnému rušení.

snadné čištění

snadné čištění

Části vystavené parám vaření lze lehko odstranit pomocí snadno přístupného širokého vstupního otvoru. Čistí se v myčce, kde zabírá velmi málo prostoru.

extra velká varná plocha 4 24

extra velká varná plocha 4 24

Díky centrálnímu ovládání digestoře bez ztráty místa v důsledku ovládání varné desky je vždy k dispozici prostor pro vaření se 4 hrnci do 24 cm.

maximální úložný prostor

maximální úložný prostor

Výška pod 200 mm a integrovaná jednotka cirkulačního vzduchového filtru zaručují maximální úložný prostor pro hrnce a další kuchyňské náčiní v základní skříni. Ani s kuchyňskou linkou s hloubkou 60 cm nejsou v režimu recirkulace řezány žádné zásuvky. Zcela jinak než obvykle.

kompaktní velikost

kompaktní velikost

Varná deska a digestoř jsou zcela zapuštěné. Perfektní linie umožňují nenápadnou a zároveň velmi elegantní integraci do každé moderní kuchyně. Provoz v pohotovostním režimu je téměř neviditelný a během provozu inteligentním osvětlením je omezen na nezbytné funkce.

volba varné desky

volba varné desky

Společnost BORA nabízí varianty od varných desek s celoplošnou indukcí až po elektrické varné desky.

automatické řízení odsavače

automatické řízení odsavače

Výkon odtahu se reguluje samočinně podle aktuální situace při vaření. Odpadá proto neustálé manuální zasahování. A vy se můžete plně soustředit na vaření.

funkce udržení teploty

funkce udržení teploty

V závislosti na aplikaci nebo použité potravě si můžete svobodně vybrat mezi 3 úrovněmi ohřevu s různými teplotními úrovněmi. Tak udržíte své jídlo teplé, aniž by hrozilo nebezpečí spálení - při optimální konstantní teplotě.


 

Ocenění

Bora Basic 2.0 ocenění

Odsavač a varná deska v jednom

BORA Basic Efekt

Princip BORA

Princip BORA