BORA CLASSIC 2.0

✓ minimalistický design ✓ nadměrná varná plocha 4/24 ✓ automatické řízení odsávání: rozlučte se s horními odsavači!

ZPĚT DO KOLEKCE _ NÁSLEDUJÍCÍ MODELzobrazit katalog BORA

 

 

intuitivní ovládání sControl +

intuitivní ovládání sControl +

Jedinečná obsluha je tak jednoduchá jako nikdy: intuitivní pohyb ukazováčku nahoru a dolů v leštěném dutém nebo přímém kohoutku. Všechny důležité funkce lze dosáhnout jedním stisknutím.

nejnižší hluk

nejnižší hluk

Vždy velmi tichý - i při vysokých výkonech: Důvodem je optimální proudění vzduchu a použití extrémně tichého ventilátoru v základní části kuchyně. Při vaření a zábavě nedochází k žádnému rušení.

snadné čištění

snadné čištění

Části vystavené parám vaření lze lehko odstranit pomocí snadno přístupného širokého vstupního otvoru. Čistí se v myčce, kde zabírá velmi málo prostoru.

extra velká varná plocha 4 24

extra velká varná plocha 4 24

Díky centrálnímu ovládání digestoře bez ztráty místa v důsledku ovládání varné desky je vždy k dispozici prostor pro vaření se 4 hrnci do 24 cm.

minimalistický design

minimalistický design

Varná deska a digestoř jsou zcela zapuštěné. Perfektní linie umožňují nenápadnou a zároveň velmi elegantní integraci do každé moderní kuchyně. Provoz v pohotovostním režimu je téměř neviditelný a během provozu inteligentním osvětlením je omezen na nezbytné funkce.

modulární systém

modulární systém

Společnost BORA nabízí širokou paletu varných desek s celoplošnou indukcí až po plyn nebo Tepan - gril z nerez oceli, které je možné libovolně kombinovat s odsávacím systémem. Bez problémů jsou možné také kombinace s jednou, třemi nebo více varnými deskami.

automatické řízení odsavače

automatické řízení odsavače

Výkon odtahu se reguluje samočinně podle aktuální situace při vaření. Odpadá proto neustálé manuální zasahování. A vy se můžete plně soustředit na vaření.

dokonale přesná kontrola teploty

dokonale přesná kontrola teploty

Tepan gril z nerezové oceli nabízí maximální výkon, 2 velké grilovací zóny a jedinečné, dokonale přesné ovládání teploty. Požadovanou teplotu je možno nastavit přímo, a pak ji na stupeň přesně zobrazit i udržovat. Rychlé zahřátí na 250 °C za méně než 5 minut šetří čas i energii.


 

Ocenění

Bora Classic 2.0 ocenění

Odsavač a varná deska v jednom

BORA Classic 2.0 Efekt

Princip BORA

Princip BORA