BORA PROFESSIONAL 2.0

ZPĚT DO KOLEKCE _ NÁSLEDUJÍCÍ MODELzobrazit katalog BORA

inteligentní ovládací knoflík

inteligentní ovládací knoflík

Perfektní kombinace jednoduchého klasického ovládání otočnými knoflíky a možností, které skýtá integrovaná dotyková plocha s digitálním ukazatelem. Přístup k rozmanitým ovládacím funkcím přitom probíhá vždy centrálně, prostřednictvím inteligentního ovládacího knoflíku z kvalitní nerezové oceli.

automatická klapka

automatická klapka

Při aktivaci odtahu se klapka otevírá a zavírá automaticky. Integrovaný snímací systém bezpečně chrání před přiskřípnutím prstů nebo jiných objektů. Ve vypnutém stavu je systém zcela uzavřen.

minimální hlasitost

minimální hlasitost

Díky odizolovanému ventilátoru zabudovanému v soklu kuchyně je odsávání par i při vyšších stupních výkonu naprosto tiché. Při vaření vás tak nic neruší a můžete si povídat s přáteli.

extra velká varná plocha 4 24

extra velká varná plocha 4 24

Díky extra velkým varným deskám s hloubkou 54 cm vzniká ještě více místa pro vaření. Na ně lze umístit i 2 velké hrnce za sebe.

modulární systém

modulární systém

Společnost BORA nabízí širokou paletu varných desek s celoplošnou indukcí až po plyn nebo Tepan - gril z nerez oceli, které je možné libovolně kombinovat s odsávacím systémem. Bez problémů jsou možné také kombinace s jednou, třemi nebo více varnými deskami.

automatické řízení odsavače

automatické řízení odsavače

Výkon odtahu se reguluje samočinně podle aktuální situace při vaření. Odpadá proto neustálé manuální zasahování. A vy se můžete plně soustředit na vaření.

dokonale přesná kontrola teploty

dokonale přesná kontrola teploty

Tepan gril z nerezové oceli nabízí maximální výkon, 2 velké grilovací zóny a jedinečné, dokonale přesné ovládání teploty. Požadovanou teplotu je možno nastavit přímo, a pak ji na stupeň přesně zobrazit i udržovat. Rychlé zahřátí na 250 °C za méně než 5 minut šetří čas i energii.

variabilní funkce udržování tepla

variabilní funkce udržování tepla

Podle aktuálních potřeb či podle použitých potravin můžete volit mezi 3 různými tepelnými úrovněmi s různými hladinami tepla. S nimi zachováte optimální konstantní teplotu svých pokrmů bez rizika připálení.


 

Ocenění

Odsavač a varná deska v jednom

BORA Professional 2.0 Efekt

Princip BORA

Princip BORA