Skip to main content

Bora Basic
Kompaktní design do každé kuchyně

BORA Basic sporák a digestoř v jednom. Kompaktní digestoř do každé kuchyně 

Bora Basic hlasitost

Minimální hlasitost

Jedinečné ovládání je tak jednoduché jako nikdy předtím: intuitivní pohyb ukazováčku nahoru a dolů v zabroušeném žlábku nebo přímý dotek. Všechny důležité funkce jsou dosažitelné jediným dotekem.

Bora Basic hlasitost

Snadné čištění

Vždy vysloveně tichý – i při vysokých stupních výkonu: Základem je optimální vedení vzduchu a použití extrémně tichého ventilátoru v oblasti kuchyňského soklu. Můžete tedy nerušeně vařit a u toho si povídat.

Bora Basic hlasitost

Tukový filtr z ušlechtilé oceli

Díly, které jsou vystavené působení kuchyňských výparů, lze jednoduše vyjmout přes dobře přístupný, široký přívodní otvor. Čistí se v myčce nádobí, kde zabírají jen minimum místa.

Bora Basic hlasitost

Extra velká varná plocha 4 24

Centrální ovládání u odtahu, přímo na varné ploše, zajišťuje dostatek místa pro vaření ve 4 hrncích o průměru až 24 cm současně.

Bora Basic hlasitost

Maximální úložná plocha

Varná deska a odtah jsou dokonale plošně zarovnané. Perfektní linie umožňují nenápadnou a zároveň nanejvýš elegantní integraci do každé moderní kuchyňské architektury. Ovládání je ve vypnutém stavu téměř neviditelné a během provozu se omezuje na inteligentní osvětlení toho nejpodstatnějšího.

Bora Basic hlasitost

Kompaktní velikost

Společnost BORA nabízí širokou paletu varných desek s celoplošnou indukcí až po plyn nebo Tepan - gril z nerez oceli, které je možné libovolně kombinovat s odsávacím systémem. Bez problémů jsou možné také kombinace s jednou, třemi nebo více varnými deskami.

Bora Basic hlasitost

Dětská pojistka

Výkon odtahu se reguluje samočinně podle aktuální situace při vaření. Odpadá proto neustálé manuální zasahování. A vy se můžete plně soustředit na vaření.

Bora Basic hlasitost

Zvýšený výkon

Tepan gril z nerezové oceli nabízí maximální výkon, 2 velké grilovací zóny a jedinečné, dokonale přesné ovládání teploty. Požadovanou teplotu je možno nastavit přímo, a pak ji na stupeň přesně zobrazit i udržovat. Rychlé zahřátí na 250 °C za méně než 5 minut šetří čas i energii.

Sortiment

BORA Basic
BHA

Basic Hyper varná deska s integrovaným systémem pro odtah par - odvod vzduchu 

BORA Basic
BHU

Basic Hyper varná deska s integrovaným systémem pro odtah par - recirkulace