Skip to main content

Bora Classic 2.0
Naprostá svoboda - kuchyně přesně podle vašich představ

BORA Classic je kombinací vysoce kvalitního odsávání páry a různých výkonných varných desek. Bora Classic 2.0 - naprostá svoboda. Kuchyně přesně podle vašich představ.

Intuitivní ovládání S_Control+

Jedinečné ovládání je tak jednoduché jako nikdy předtím: intuitivní pohyb ukazováčku nahoru a dolů v zabroušeném žlábku nebo přímý dotek. Všechny důležité funkce jsou dosažitelné jediným dotekem.

Minimální hlasitost

Vždy vysloveně tichý – i při vysokých stupních výkonu: Základem je optimální vedení vzduchu a použití extrémně tichého ventilátoru v oblasti kuchyňského soklu. Můžete tedy nerušeně vařit a u toho si povídat.

Snadné čištění

Díly, které jsou vystavené působení kuchyňských výparů, lze jednoduše vyjmout přes dobře přístupný, široký přívodní otvor. Čistí se v myčce nádobí, kde zabírají jen minimum místa.

Extra velká varná plocha 4 24

Centrální ovládání u odtahu, přímo na varné ploše, zajišťuje dostatek místa pro vaření ve 4 hrncích o průměru až 24 cm současně.

Minimalistický design

Varná deska a odtah jsou dokonale plošně zarovnané. Perfektní linie umožňují nenápadnou a zároveň nanejvýš elegantní integraci do každé moderní kuchyňské architektury. Ovládání je ve vypnutém stavu téměř neviditelné a během provozu se omezuje na inteligentní osvětlení toho nejpodstatnějšího.

Modulární systém

Společnost BORA nabízí širokou paletu varných desek s celoplošnou indukcí až po plyn nebo Tepan - gril z nerez oceli, které je možné libovolně kombinovat s odsávacím systémem. Bez problémů jsou možné také kombinace s jednou, třemi nebo více varnými deskami.

Automatické řízení odsavače

Výkon odtahu se reguluje samočinně podle aktuální situace při vaření. Odpadá proto neustálé manuální zasahování. A vy se můžete plně soustředit na vaření.

Dokonale přesná kontrola teploty

Tepan gril z nerezové oceli nabízí maximální výkon, 2 velké grilovací zóny a jedinečné, dokonale přesné ovládání teploty. Požadovanou teplotu je možno nastavit přímo, a pak ji na stupeň přesně zobrazit i udržovat. Rychlé zahřátí na 250 °C za méně než 5 minut šetří čas i energii.

Sortiment

Bora Classic

Bora Classic 

systém odtahu par 

Bora Classic

BORA Classic

indukční deska

Bora Classic

BORA Classic

plošná indukce

Bora Classic

BORA Classic

tepan

Bora Classic

BORA Classic 

plynová deska

Bora Classic

BORA Classic

HiLight sklokeramika

Bora Classic

BORA Classic

Hyper sklokeramika

Bora Classic

BORA Classic

indukční wok