Skip to main content

Bora Multi drawer
Ohřevná zásuvka

Ohřevná zásuvka BORA MultiDrawer

Multizásuvka BORA zvládne vše, co potřebujete k ohřevu jídla a nádobí. A ještě něco navíc. Díky přehledné dotykové liště je ovládání zařízení opravdu hračka. Praktické, předem nastavené režimy zjednodušují ohřev, udržování teploty a rozmrazování potravin. Dokonce dokáže i vařit při nízké teplotě. Ještě více funkcí získáte, když multifunkční zásuvku zkombinujete s parní troubou BORA X BO. Multizásuvka BORA zaujme elegantním kompletně černým designem, kvalitními materiály a snadným čištěním. Prostě geniální!

Prvotřídní výkon

Díky předvolbám je multi drawer extrémně všestranný: můžete jej použít k předehřívání talířů a nádobí, vaření při nízkých teplotách, regeneraci nebo rozmrazování potravin nebo jednoduše k udržování teploty jídel. Při použití hlubší verze multi zásuvky můžete pracovat dokonce ve dvou úrovních, což vám pomůže dokonale vykouzlit i náročná menu!

Snadné čištění

Všechny povrchy multi zásuvek BORA jsou snadno přístupné, a proto se rychle čistí. Propracovaný design nemá žádné ostré hrany ani spoje, takže vše je bleskově opět zářivě čisté.

Kvalitní zpracování

Nejlepší kvalita: multi zásuvka BORA je vyrobena výhradně z pečlivě vybraných materiálů. Kovové komponenty a černá skleněná základna zajišťují odolnost a robustnost. Veškeré zpracování je té nejvyšší kvality, takže si svou multi zásuvku BORA můžete užívat po mnoho let!

Intuitivní ovládání

Jednoduše klepněte na uživatelsky přívětivý dotykový displej a vyberte požadovaný program z předvoleb – nebo individuálně nastavte teplotu a dobu ohřevu. V případě propojení s BORA X BO lze zásuvku BORA ovládat také prostřednictvím jejího displeje.

Sortiment

BORA Multi drawer
140mm

BORA Multi drawer
290mm

Optimální doplněk

BORA X BO
Parní trouba

Nová parní trouba BORA X BO. Dokonalé pečení v páře.