firma

Minár kuchyně

již 22 let pomáháme klientům se zařízením nové kuchyně prostřednictvím profesionálních služeb. Individuálním přístup ke každému klientovi je samozřejmostí a byl vždy základem úspěšného projektu a realizace. Historie prodeje kuchyní se začala psát v roce 1998, v sortimentu byly zastoupeny zakázkové kuchyně české produkce, začátek činnosti byl vždy zaměřen na kvalitu a design. V roce 2000 otevřela firma Minár nový showroom s italskou značkou kuchyní Lube. Diametrální posun v kvalitě a designu, posunul začínající firmu mezi přední dodavatele v české republice.
Rostoucími požadavky klientů byl v roce 2006 rozšířen sortiment kuchyní o německou značku Schüller. Premiová kvalita materiálů a špičkové techniky, potvrdila nejvyšší nároky na životnost kuchyně. Úspěšná spolupráce s německým výrobcem Schüller ukázala správný směr naší firmy. Proto jsme aktuálně přímým dovozcem kuchyní německých firem Schüller, NEXT 125 a NOLTE. 

Minár interiér s.r.o.

v roce 2010 byla založena společnost Minár interiér s.r.o., specializovaný prodej kuchyní byl doplněn bytovým designem. Dnes rodinná společnost Minár interiér realizuje kuchyně a interiéry po celé České republice, v sortimentu najdete německé premiové kuchyně Schüller , Next125 a NOLTE, značkový nábytek italských výrobců, včetně osvětlení, dveří, podlah a dalších bytových doplňků. Klientský servis zahrnuje kompletní zpracování projektu až po finální realizaci interiéru.