Skip to main content

firma Schüller kuchyně

Zasazený do přírody, obklopený loukami a lesy – tak dnes Schüller vypadá. Ekonomika ve spojení s ekologií vytváří udržitelný růst a je základem pro naše podnikatelská rozhodnutí zaměřená na budoucnost. Zodpovědnost za zítřek a pozítří ve spojení s mezigeneračním myšlením rodinné firmy. Kurz byl nastaven, vize je jasná: zdravý růst, strategická expanze společnosti v Bavorsku, spojená s dynamickým, globálním prodejem našich produktů. Ale ve všem, co děláme, se vždy zaměřujeme na jednu věc: být inovativním a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky.

Sídlo podniku a výrobní závod Schüller najdete ve franckém Herridenu. Areál závodu se rozprostírá na celkové ploše 200 000 m2 – z toho 125 000 m2 tvoří zastavěná plocha. Firma byla založená roku 1966 Otto Schüllerem, dnes patří společnost Schüller mezi pětici nejúspěšnějších výrobců kuchyní. Od roku 2003 stojí ve vedení rodinné firmy Markus Schüller, Max Heller a Manfred Niederauer. 

Patří mezi top 3 v německém průmyslu kuchyňského nábytku. Za 10 let se tržby více než zdvojnásobily, počet zaměstnanců vzrostl a výrobní kapacita se zdvojnásobila!

Premiový produkt Schüller kuchyně - Next125

Filozofie značky Next125

Next125 je mezinárodní prémiová značka kuchyní od Schüller. Kuchyně se vyznačují smyslem pro detail. Next125 kombinuje řemeslo, technologii, design a architekturu s nejmodernější průmyslovou výrobou. Tak vznikají mimořádně elegantní designové kuchyně. A v souladu s filozofií Bauhausu, vždy s vynikajícím poměrem cena / výkon: „Demokratizace designu - dobrá forma za atraktivní cenu!“

Vyrobeno v Německu

2016 zaměstnanců vyrábí přibližně 150 000 kuchyní ročně v Herriedenu ve Francích - každá individuálně přizpůsobená příslušnému zákazníkovi, vyrobená v Německu a zaměřená na životní prostředí. Jsme mezinárodně aktivní na trzích v Německu, Evropě i mimo ni. Jsme vždy otevřeni novým myšlenkám, vždy zodpovědní za celek - za společnost, zaměstnance, obchodní partnery a životní prostředí. Vždy o krok dál. Vždy v souladu s filozofií Bauhausu „Demokratizace designu - dobrá forma za atraktivní cenu!“

Design a kvalita

Vysoce kvalitní materiály, inovativní vývoj produktů a nadčasový design dělají z next125 to, co je. Společnost za to získala několik ocenění.

Design a technologie musí být fascinující. Vše msí vyvolat nadšení a udělat z práce v kuchyni emocionální zážitek. Aktuální technický vývoj, nové možnosti a skryté hodnoty v Next125 kuchyních zajišťují, že je vaše kuchyně dlouhodobě progresivní.

Designová ocenění

Značka Next125 se pravidelně umisťuje na předních příčkách designových ocenění. 

Autentická kuchyně filozofie Next125

Výroba udržitelně odpovědných produktů je středem našich myšlenek a činů. Schválně redukovaný, estetický design Bauhausu jako jasné prohlášení proti rychle se měnícím trendům dělá next125 tím, čím je. Ve spojení s nejvyššími standardy kvality je to základ pro kuchyňské koncepty, které mají a zůstávají stabilní v designu a kvalitě - a chrání tak životní prostředí díky své dlouhé životnosti. Fascinující budovy ponořené do historie a hrdinové zvířat: jedna z našich jedinečných reklamních kampaní.