Skip to main content

firma Nolte kuchyně

Již více než 60 let představuje společnost Nolte Küchen prvotřídní kvalitu, vysoce kvalitní design a perfektní ergonomii Made in Germany. Není divu, že byla firma Nolte Küchen je již potřetí za sebou nejoblíbenější německou značkou kuchyní. Vyplývá to ze zákaznického průzkumu Německého institutu pro kvalitu služeb (DISQ). I ve světě více než v 60 zemích oceňují zákazníci kvalitu kuchyní Nolte. Ideální kuchyně by se měla optimálně přizpůsobit všem Vašim přáním a potřebám. Přitom by ale měla vyhovět také Vašemu stylu i rozpočtu. To všechno je možné a kuchyně Nolte jsou toho důkazem. 

Naši zákazníci oceňují především náš široký sortiment, vysokou kvalitu výrobků, atraktivní design a dobrý poměr ceny a výkonu.

Nejoblíbenější značka kuchyní v Německu

Nolte Küchen je od roku 2015 – již potřetí v řadě – nejoblíbenější značkou kuchyní v Německu. Studie německého institutu pro kvalitu služeb (DISQ) se provádí každé dva roky jménem zpravodajské stanice n-tv a porovnává 14 výrobců kuchyní. Naše kuchyně Nolte opět dosáhly nejlepších výsledků v kvalitě výrobků, designu, poměru ceny a výkonu, sortimentu a image značky.

Nolte Küchen založil v roce 1958 Konrad Nolte v Löhne. K dnešnímu dni je společnost v rodinném vlastnictví. Maren Schmitt-Nolte a Georg Konrad Nolte, vnoučata zakladatele, pokračují v příběhu o nejoblíbenější německé kuchyňské značce s růstem další generace.

Nolte Küchen vyrábíme na dvou místech podél slavné „kuchyňské míle“, v Löhne a Melle. Každý den odtud cestuje kolem 880 kuchyní. Naši zákazníci po celém světě berou náš příslib kvality velmi vážně, protože „Made in Germany“ je součástí našeho úspěchu.