Skip to main content

firma Schüller kuchyně

Zasazený do přírody, obklopený loukami a lesy – tak dnes Schüller vypadá. Ekonomika ve spojení s ekologií vytváří udržitelný růst a je základem pro naše podnikatelská rozhodnutí zaměřená na budoucnost. Zodpovědnost za zítřek a pozítří ve spojení s mezigeneračním myšlením rodinné firmy. Kurz byl nastaven, vize je jasná: zdravý růst, strategická expanze společnosti v Bavorsku, spojená s dynamickým, globálním prodejem našich produktů. Ale ve všem, co děláme, se vždy zaměřujeme na jednu věc: být inovativním a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky.

Sídlo podniku a výrobní závod Schüller najdete ve franckém Herridenu. Areál závodu se rozprostírá na celkové ploše 200 000 m2 – z toho 125 000 m2 tvoří zastavěná plocha. Firma byla založená roku 1966 Otto Schüllerem, dnes patří společnost Schüller mezi pětici nejúspěšnějších výrobců kuchyní. Od roku 2003 stojí ve vedení rodinné firmy Markus Schüller, Max Heller a Manfred Niederauer. Patří mezi top 3 v německém průmyslu kuchyňského nábytku. Za 10 let se tržby více než zdvojnásobily, počet zaměstnanců vzrostl a výrobní kapacita se zdvojnásobila!

                                              Nábytek vyrobený v Německu

Označení "Nábytek vyrobený v Německu" zaručuje, že naše výrobky jsou prokazatelně z německé výroby. Záruka původu uznaná Německým institutem pro zajišťování kvality a označování (RAL) znamená spolehlivost, bezpečnost a zdravý životní styl. Náročná kritéria zajišťují, že kromě vysokého podílu výroby se v Německu provádějí i procesní kroky, jako je konstrukce, zajištění kvality a montáž. Požadavky jsou sledovány Deutsche Gütegemeinschaft Möbel (DGM).

Se „Zlatým M“ uděluje Deutsche Gütegemeinschaft Möbel eV (DGM) známku, která se uděluje pouze nábytku, který si prošel. Musí být stabilní, spolehlivě trvanlivé a dobře zpracované – emisní štítek třídy A potvrzuje, že produkty nezpůsobují žádná zdravotní újma emisemi škodlivin. Přísné testy a průběžné kontroly zajišťují, že nábytek se značkou kvality RAL nabízí spotřebitelům vysoký standard kvality a ochrany zdraví a životního prostředí i nad rámec zákonných požadavků.

Klimaticky neutrální společnost

Certifikát DGM „klimaticky neutrální společnost“ vyžaduje kompletní bilanci CO2 pro všechny přímé a nepřímé emise. Udělení zkušební značky prokazuje kompenzaci emisí CO2 prostřednictvím získání certifikátů ochrany klimatu a tím udržitelnou výrobu všech našich produktů.

Klimaticky neutrální produkt

„Klimaticky neutrální produkty“ jsou produkty, jejichž emise jsou plně kompenzovány v hodnotovém řetězci až po dodání zákazníkovi prostřednictvím skladování CO2 použitých dřevěných materiálů a podporovaných projektů ochrany klimatu.